Datum 27 – 29 června je zarezervován druhému a velmi úspěšnému ročníku hip hopového festivalu v Bratislavě ve Zlatých pieskách.

První ročník roku 2013 bylo vidět víc jak 100 interpretů. Mohli jste vidět mimo to i streetball, graffitti jam, taneční workshopy, soutěže v mini rampě a mnoho dalšího. Letošní rok bude tou největší hvězdou DMX! Je opět připraven bohatý doprovodný program. Vidět můžete vaše oblíbence společně na jednom podiu. Určitě se těšte na křesty několika nových alb.

DMX

Mimo to HIP HOP ŽIJE vydává k téhle akci album, kde se mačká 20 skladeb. Najdeme na něm 13 exkluzívních věcí, které vznikli jen díky tomuto projektu. 5 remixů obohacených o nové hudby anebo texty a 2 skladby, které už jsou dávno vydané.

Máme pro Vás i pár zatím potvrzených jmen, které budete moct vidět. Ale nebojte se, seznam se určitě bude dál rozšiřovat.

DMX, KONTRAFAKT, MAJK SPIRIT, H16, SEPAR, MOMO, VEC, PRAGO UNION, 4D, DELIK+SUPA /MOJA REČ, STRAPO, EKTOR, ORION, PAULIE GARAND, GR TEAM (Danosť, Decko, Rebel a Tono S), LORD LHUS & FANTOM (USA / SK), SUVERENO, ZVERINA, SLIPO + HAJTKOVIČ, PLEXO + MAJSELF + MUGIS, RADIKÁL + TAFROB, JAY DIESEL, ELPE a BILLY HOLLYWOD, ADISS, HAHA CREW, MARTEZ, RZB, BIO, HELY, KROK SPEŤ, GRENDY, METYS, MIKO, LKAMA, GRIMASO, BILLY HOLLYWOOD, ABE, KWE, 1210 SYMPHONY (Chocolatic, Diskotek)

Mixtape objednávej ZDE
Lístky objednávej ZDE

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*